KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16777052

nr 1677 7052

Hilding Linnqvist

(1891-1984), Sverige

Tusch, Monogramsignerad HL, Droska, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 53x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 februari 2025
kl 20:11:08

Hilding Linnqvist

Läs mer om Hilding Linnqvist